נפלה במלון ותקבל 350,000 ₪

נפלה במלון ותקבל 350,000 ₪
הגיש תביעה. עו"ד רן שפירא
צילום: נועם מושקוביץ

אורחת שהגיעה לספא, נדהמה כאשר מספר רגעים לאחר שהטיפול החל, מיטת הטיפולים קרסה והיא נפצעה

אורחת בספא של מלון באילת נפגעה כשנפלה ממיטת טיפולים שקרסה. האישה נחבלה בראשה ובפניה, ותבעה את בית המלון על נזקיה. בתביעה נטען שהאישה הגיעה לטיפול מסאז’ בספא של בית המלון, ומספר רגעים לאחר שהטיפול החל, מיטת הטיפולים קרסה. כתוצאה מכך נפלה האישה וראשה נחבט בעוצמה ברצפת החדר. בשל החבטה העזה איבדה האישה את הכרתה, והובהלה לבית החולים כשהיא מדממת. בבית החולים נמצא שהיא סובלת מחבלות, דימומים וחתכים עמוקים שדרשו טיפול כירורגי.

סכום חסר תקדים. עו"ד רן שפירא|צילום: נועם מושוקוביץ
סכום חסר תקדים. עו”ד רן שפירא|צילום: נועם מושוקוביץ

ד”ר שלמה ברק, מומחה בכירורגיית פה ולסת, קבע בחוות שצורפה לתביעה, כי האישה סובלת מאסימטריה בפנים ותסבול לאורך כל חייה מצלקות בולטות בפניה. כמו כן, קבע ד”ר ברק, כי האישה סובלת מירידה בתחושה בחלקים מפניה, לצד מיחושי-יתר באזורים אחרים. הוא העמיד את נכותה על שיעור של כ-30% לצמיתות, וקבע כי אין טיפול שבנמצא שיוכל לתקן את הנזקים שנגרמו לה.
האישה הגישה באמצעות עוה”ד רן שפירא, ממשרד עוה”ד אלמוג-שפירא, תביעה נגד רשת המלונות אליה שייך הספא. התביעה הוגשה אל בית משפט השלום בתל אביב, אך בהסכם פשרה שהושג בין הצדדים, נקבע כי רשת המלונות תפצה את האישה בסכום של 352,650 שקלים – סכום חסר תקדים לתאונה מסוג זה.
ההסכם קיבל את אישורו של בית המשפט.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *