חובב המחול הרגיז את אשתו

חובב המחול הרגיז את אשתו
קנאה או דרישה הגיונית. ריקוד
צילום: אתר pixabay.com

האשה טוענת כי השתתפות בחוג לריקודים סלוניים היא מתכון בטוח לבגידה, ואילו הבעל טוען כי הוא נהג כמצוותה של יועצת זוגיות

זוג מהצפון הגיע לאחרונה לבית המשפט בעקבות סיכסוך גירושים שנוצר בשל חיבתו של הבעל לריקודים סלוניים. האשה ביקשה מבעלה לזנוח את חוג הריקודים, אבל הוא סירב וטען: “חוג הריקודים הסלוניים הוא רגע של שלווה”.האשה איימה לפרק את החבילה, ובאמצעות עו”ד אורן סולן טענה: “חוג כזה מתחיל בריקודים סלוניים, אבל נגמר במהירות בבגידות”. לאחר שהאשה הבהירה כי אם הבעל ימשיך להשתתף בחוג היא תדרוש להתגרש ותאסור עליו את הכניסה לדירתם, הסכימו בני הזוג לגשת ליועצת זוגיות, שצידדה בעמדת הבעל.

לדבריה, אם הוא טוען שריקודים סלוניים מעניקים לו שלוות נפש והופכים אותו לטענתו לאב טוב יותר, הוא זכאי לעד שתי שעות ריקוד בשבוע. עם זאת, הבעל התחייב כי מיד בתום החוג, המתקיים פעמיים בשבוע, הוא ישוב מיד אל אשתו, ולא ימשיך עם חבריו וחברותיו לחוג לפגישה על כוס קפה ועוגה.

קנאה או דרישה הגיונית. ריקוד|צילום: אתר pixabay.com
קנאה או דרישה הגיונית. ריקוד|צילום: אתר pixabay.com

בהמשך שבה האשה לקנא לבעלה וביקשה מפרקליטה לפנות לבית המשפט על מנת לסיים את הזוגיות. עו”ד סולן טען בשמה, כי עצם ההשתתפות בחוג, הכוללת מגע פיזי, אינטימי וחושני עם נשים, היא הסיבה לפרידה. “לא אוכל לקבל את זה שבעלי מתחבק עם נשים אחרות בחוג הריקודים. אני יודעת איך זה מתחיל, ואני גם שומעת לא מעט סיפורים איך זה בדרך כלל נגמר”, אמרה האשה.

למרות שגם האשה הודתה בבית הדין כי למיטב ידיעתה בעלה לא בגד בה, עו”ד סולן ביקש מבית הדין להחליט “אם חשש מבגידה דינו כבגידה”.

הבעל טען בבית המשפט, כי אפילו יועצת הזוגיות קבעה שמדובר בקנאה אובססיבית של האשה וכי אין סיבה לאסור עליו את ההשתתפות בחוג, ולכן גם אין עילה לגירושים. כעת המקרה ממתין להחלטת בית המשפט.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *